UDDEHOLM

Telefon / Phone: +902626588887

Adres / Address: VOESTALPINE HIGH PERFORMANCE METAL A.S.
TOSB 4. CADDE NO:7 41420 SEKERPINAR- ÇAYIROVA, KOCAELI

Stand No: H2-B163

Product Categories:

1.1 Ham Maddeler, Isletme (Yardimci) Maddeleri
1.4.6 Ekstrüzyon Ürünleri
1.4.10 Kalipta veya Serbest Dövülmüs Ürünler
1.5.1 Yüksek Basinçli Döküm Ürünleri
1.7 Toz Metalurjisi
2.14 Dövme ve Ekstrüzyon Kaliplari
2.21.1 Kalip Çelikleri, Malzemeleri
2.21.3 Kaliplarin Isil, Yüzel Islemleri
3.1.1 Parlatma
3.1.5 Yüzey Kaplama
3.1.7 PVD, Teflon, Seramik Kaplamalar
5.3 Mühendislik Hizmetleri
5.5 Danismanlik
5.8 Egitim

Uddeholm is the world’s leading manufacturer of tool steel for industrial tools. And that is no accident. We put our hearts into every piece of steel and every step of the process, from raw material to finished product. Technology is important, just as know-how and product development. But equally vital are desire and courage, power and a forward-looking spirit. It’s about the passion within us – the love of steel.

Uddeholm can be found all over the world. This means you can be sure of receiving the same high-quality steel and service wherever you are. You have access to our entire wide range of finishes and dimensions, and we are always on hand with technical knowhow, advice and support. Our efficient logistics and geographical proximity reduce lead times and overcome cultural and linguistic differences. Thanks to a wealth of experience, in-depth research and the continuous development of new products, we are well equipped to resolve your challenges. Whenever they arise, and wherever in the world you may be.

Uddeholm, endüstriyel aletler için dünyanin önde gelen takim çeligi üreticisidir. Ve bu bir tesadüf degildir. Hammaddeden bitmis ürüne kadar her çelik parçasina ve sürecin her adimina kalbimizi koyuyoruz. Teknoloji önemlidir, tipki know-how ve ürün gelistirme gibi. Ancak arzu ve cesaret, güç ve ileriye dönük bir ruh da ayni derecede hayati önem tasir. Bu, içimizdeki tutkuyla, yani çelik askiyla ilgilidir.

Uddeholm dünyanin her yerinde bulunabilir. Bu, nerede olursaniz olun ayni yüksek kaliteli çeligi ve hizmeti alacaginizdan emin olabileceginiz anlamina gelir. Genis yüzey ve boyut yelpazemizin tamamina erisebilirsiniz ve teknik bilgi, tavsiye ve destekle her zaman yaninizdayiz. Etkin lojistigimiz ve cografi yakinligimiz teslim sürelerini kisaltmakta ve kültürel ve dilsel farkliliklarin üstesinden gelmektedir. Zengin deneyim, derinlemesine arastirma ve yeni ürünlerin sürekli gelistirilmesi sayesinde, zorluklarinizi çözmek için iyi bir donanima sahibiz. Ne zaman ortaya çikarlarsa çiksinlar ve dünyanin neresinde olursaniz olun.