FİRMA TARİHİ ve ORGANİZASYON YAPISI

1991 yılından bu yana faaliyet gösteren Hannover-Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş., 2002 yılında gerçekleşen Deutche Messe A.G.’nin alt kuruluşu Hannover-Messe International’ın yerli şirket ortaklığı ile metalurji sektöründe fuar organize etmektedir. Metalurji sektöründe yurtiçinde uluslararası fuar organizasyonları düzenleyerek elde ettiği başarılarla, Türkiye’deki fuarcılık sektörünün önde gelen isimlerinden olmuştur.

Ankiros Fuarcılık’ın yirmi altı yıllık tecrübesi ile Hannover-Messe International’ın güçlü uluslararası satış ağının birleşmesinden doğan sinerji sayesinde, metalurji sektöründe organize edilen Ankiros/Annofer/Turkcast ve Aluexpo uluslararası ihtisas fuarları, Avrasya’nın en önemli organizasyonları haline gelip, dünya metalurji sektörünün de en kapsamlı etkinlikleri arasında yer almaktadır.

Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş., metalurji sektöründe yeni marketler oluşturma yönünde önemli bir rol oynamaktadır. İstikrarlı ve hatırı sayılır deneyimi ile Türkiye’nin lider uluslararası fuar organizatörü olmuştur.

Firma İletişim Bilgileri

Hannover-Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş.

Prof. Dr. Aziz Sancar Cad. 6/2, 06680 Çankaya / ANKARA – TÜRKİYE

Tel: +90 312 439 6792

Faks: +90 312 439 6766

E-Posta: info@ankiros.com

Web: www.hmankiros.com

 

Genel Müdür

İbrahim ANIL

Genel Müdür Yardımcısı – Finans ve İdari İşler

Aysegul BİRKAN
E-Mail: abirkan@ankiros.com

Genel Müdür Yardımcısı – Satış ve Pazarlama

Mehmet AKYÜZ
E-Mail: makyuz@ankiros.com

Satış

Selami DURMAZ
E-Mail: sdurmaz@ankiros.com

Kurumsal İletişim – Organizasyon

Elif ÖZKUL
E-Mail: eozkul@ankiros.com / pr@ankiros.com

Ofis Asistanı

 Tümay AKSONGUR
E-Mail: ankiros@ankiros.com