FİRMA TARİHİ ve ORGANİZASYON YAPISI

1991 yılından bu yana faaliyet gösteren Hannover-Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş., 2002 yılında gerçekleşen Deutche Messe A.G.’nin alt kuruluşu Hannover-Messe International’ın yerli şirket ortaklığı ile metalurji sektöründe fuar organize etmektedir. Metalurji sektöründe yurtiçinde uluslararası fuar organizasyonları düzenleyerek elde ettiği başarılarla, Türkiye’deki fuarcılık sektörünün önde gelen isimlerinden olmuştur.

Ankiros Fuarcılık’ın yirmi altı yıllık tecrübesi ile Hannover-Messe International’ın güçlü uluslararası satış ağının birleşmesinden doğan sinerji sayesinde, metalurji sektöründe organize edilen Ankiros/Annofer/Turkcast ve Aluexpo uluslararası ihtisas fuarları, Avrasya’nın en önemli organizasyonları haline gelip, dünya metalurji sektörünün de en kapsamlı etkinlikleri arasında yer almaktadır.

Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş., metalurji sektöründe yeni marketler oluşturma yönünde önemli bir rol oynamaktadır. İstikrarlı ve hatırı sayılır deneyimi ile Türkiye’nin lider uluslararası fuar organizatörü olmuştur.

Firma İletişim Bilgileri

Hannover-Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş.

Prof. Dr. Aziz Sancar Cad. 6/2, 06680 Çankaya / ANKARA – TÜRKİYE

Tel: +90 312 439 6792

Faks: +90 312 439 6766

E-Posta: info@ankiros.com

Web: www.hmankiros.com

 

Genel Müdür

İbrahim ANIL

 

Genel Müdür Yardımcısı

Kubilay DAL

 

Satış ve Pazarlama

Mehmet Arif AKYÜZ

makyuz@ankiros.com

Selami DURMAZ

sdurmaz@ankiros.com

 

Organizasyon – Halkla İlişkiler

Elif Özkul

eozkul@ankiros.com

pr@ankiros.com

 

İdari ve Mali İşler

Ayşegül Birkan

abirkan@ankiros.com

 

Sekreterya

Tümay Aksongur

ankiros@ankiros.com