Fuar kataloğunda katılımcı firmaların, iletişim bilgileri ve ürün grupları ücretsiz olarak yer alacaktır.

Fuar Kataloğu Bilgi Giriş Formu (FORM 1A) zamanında doldurulmaması durumunda, katılımcı firmanın başvuru formu/sözleşmesinde yer alan bilgileri katalogda yer alacaktır.

Hizmet verdiğiniz sektörlere ve ürün kategorilerinize, potansiyel müşterilerin daha kolay ulaşabilmeleri için Ürün Kategorileri Formu’nu (FORM 1b) doldurabilirsiniz.

Katılımcıların ALUEXPO 2019’dan daha verimli sonuç elde edebilmeleri amacıyla kataloglarda verdiğimiz bedelli hizmetlerden biri de Katalog Reklamlarıdır.

Fuar kataloğunda pazarladığı ürünleri tanıtıp, markalarını vurgulamaya olanak sağlayacak reklam sayfasının yer almasını arzu eden firmalar, Fuar Kataloğu Reklam Formunu (FORM 2) doldurup firmamıza talepte bulunabilirler.

Fuar Kataloğu’na reklam vermenin avantajları:

• Fuara katılan tüm firmalara fuar kataloğu dağıtılır.
• Fuar ziyaretçilerine katalog satışı yapılır.
• Fuardan sonra fuarı destekleyen kurum ve kuruluşlara fuar kataloğu gönderilir.
• Fuar kataloğu; sektör profesyonelleri, büyükelçilik, konsolosluk, ticari ataşelikler ve sektör ilgilileri tarafından talep edilen bir bilgi bankası niteliğindedir.

Katılımcıların ALUEXPO 2019’dan daha verimli sonuç elde edebilmeleri amacıyla kataloglarda verdiğimiz bedelli hizmetlerden biri de Ziyaretçi El Broşürü Reklamlarıdır.
Fuar ziyaretçi el broşüründe pazarladığı ürünleri tanıtıp, markalarını vurgulamaya olanak sağlayacak reklam sayfasının yer almasını arzu eden firmalar, Ziyaretçi El Broşürü Reklam Formu’nu (FORM 3) doldurup firmamıza talepte bulunabilirler.

Ziyaretçi El Broşürü’ne reklam vermenin avantajları:

• Fuara gelen her ziyaretçiye bedelsiz olarak ziyaretçi el broşürü dağıtılır.
• Ziyaretçi el broşüründe katılımcı listesi ve yerleşim planı yer aldığından ziyaretçiler fuar boyunca yanlarından ayırmazlar.
• Fuara katılan herkes Ziyaretçi El Broşürü’ne mutlaka bakar.

Fuar alanı ve web sitesi reklam seçeneklerimizi incelemek ve sipariş vermek için  Fuar Alanı ve Web Sitesi Reklam Seçenekleri Formu (FORM 4)’nu doldurmanız yeterlidir.

ALUEXPO 2019’da katılımcıların markalarını ön plana taşımalarına olanak sağlamak amacıyla hazırlanan sponsorluk seçeneklerini kullanarak hedef kitlenizin dikkatini ilk olarak sizin firmanızın çekmesini sağlayabilirsiniz. Sponsorluk seçeneklerimizi incelemek ve sipariş vermek için Sponsorluk Hizmetleri Formu’nu (FORM 5) doldurmanız yeterlidir.
Sponsorluk ile ilgili daha detaylı bilgi için Katılımcı El Kitabı’na başvurabileceğiniz gibi sponsorluk şartlarımız ile ilgili avantajlı ödeme koşulları için firmanıza en uygun seçeneğe birlikte karar vermek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Elif ÖZKUL
eozkul@ankiros.com

ALUEXPO 2019 süresinde takılması zorunlu katılımcı yaka kartlarını Taşeron Yaka Kartı Formu’nu (FORM 6) doldurarak hazırlatabilirsiniz.
Yaka kartları ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen Katılımcı El Kitabı’na başvurunuz.

Fuar süresince standınızda size gerekebilecek her türlü mobilya ve elektrikli alete Stand Malzemeleri Sistemi üzerinden sipariş edebilirsiniz

Stand mobilyaları ve ekstra malzemeler ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen Katılımcı El Kitabı’na başvurunuz.

ALUEXPO 2019 süresinde ihtiyaç duyabileceğiniz evye dolabı bağlantısı, elektrik, su ve basınçlı hava siparişleriniz için Teknik Hizmetler Formu’nu (FORM 8A) doldurabilirsiniz.
Teknik hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen Katılımcı El Kitabı’ na başvurunuz.

Fuar süresince kullanmak istediğiniz ADSL İnternet, Telefon, Faks gibi siparişleriniz için Telekomünikasyon Hizmetleri Formu’nu (FORM 8B) doldurmanız gerekmektedir

Fuar süresince talep edilecek temizlik hizmetleri için Özel Temizlik Formu’nun (FORM 8C) doldurulması gerekmektedir.

Fuar içi genel güvenlik hizmeti organizatör tarafından sağlanacaktır. Dilerseniz Özel Güvenlik Formu’nu (FORM 8D) doldurarak standınız için özel güvenlik hizmeti talep edebilirsiniz.

Organizatör, katılımcının kendisine ait olan eşyalarının kaybolması, çalınması veya hasar görmesinden sorumlu değildir.

Fuar süresince talep ettiğiniz hostes hizmetleri için Fuar Hostesleri Formu’nu (FORM 8E) doldurmanız gerekmektedir.

Standart Stand ve Furnished Stand ile katılan katılımcılarımızın doldurmaları gereken bir formdur.
Standınızın alnında yazmasını istediğiniz firma adınızı bildirmeniz için hazırlanmış bir formdur.
Firma adınızın 20 karakteri aşmaması gerekmektedir.

Alın yazısı ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen Katılımcı El Kitabı’na başvurunuz

Paket tipi standart olan tüm firmalar, Teknik Hizmetler ve Telekomünikasyon Hizmetleri formlarında talep ettikleri hizmetlerin standlarında ne şekilde yer alacağını Teknik Plan Formu’nda (FORM 10) belirtebilirler.

Stand projelerinizi fuar açılış tarihinden en geç 1 ay önce onay için tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. Proje onayı olmayan stand yapımına izin verilmeyecektir.

Stand Projesi Yükleme Sistemi ile ilgili detaylı bilgi için makyuz@ankiros.com e-mail adresinden Mehmet Akyüz ile görüşebilirsiniz.

Katılımcı firmalar Fuar Giriş Davetiyesi Formu (FORM 11) üzerinden davetiyeleri online olarak temin edebilir veya talep ettikleri kadar davetiyeyi organizatörden isteyebilirler.

Katılımcı firmaların, hazırlık aşamasında stand yapımı konusunda çalıştıkları firmaların bilgilerini Stand Mimari Bilgi Formu’nu (FORM 12) doldurarak bildirmeleri gerekmektedir.