DOGUS EKSTRÜZYON KALIP TEKNOLOJILERI VE ALU.SAN.TIC.LTD.STI

Telefon / Phone: +905321360088

Adres / Address: SANAYI MAH. IMAME SOK. NO:27 PENDIK, ISTANBUL

Stand No: H2-A130

Product Categories:

1.4.6 Ekstrüzyon Ürünleri
2 Alüminyum Üretim Teknolojisi, Makina ve Ekipmanlari
2.13 Ekstrüzyon ve Tel Çekme Teknolojisi
2.14 Dövme ve Ekstrüzyon Kaliplari
2.17 Talasli Imalat
2.21.2 Kalip Tasarimi, Islenmesi

Our team, which has been actively involved in the sector for about 15 years, is a member of Dogus Extrusion Die Technologies under the title of qualified, professional and technological infrastructure serves. Today, our company offers superior services by blending high technological opportunities and years of experience, making its position in the sector stronger every day. Dogus Extrusion Die works to establish bonds with a sense of warmth and confidence as a management concept. In this sense, it is very important to combine professional service understanding with trusting privileges as a part of company culture. It is a standard for Dogus Extrusion Die to produce applications that are sensitive to today’s conditions and feel comfort and comfort unlimited by an excellent infrastructure by constantly following the technology in the sector. All the words given after design, production, marketing, sales, delivery and after delivery are part of our professional service understanding. Contemporary and modern working details bear the traces of many projects that Dogus Extrusion Die has stamped in the sector.

Yaklasik 15 yildir sektör içinde aktif rol alan ekibimiz, Dogus Ekstrüzyon Kalip Teknolojileri Unvani altinda nitelikli, profesyonel ve teknolojik alt yapisiyla hizmet vermektedir. Bugün yüksek teknolojik imkanlari ve yillarin tecrübesini harmanlayarak üstün hizmetler sunan sirketimiz, sektör içindeki yerini her geçen gün daha da güçlü hale getirmektedir. Dogus Kalip, yönetim anlayisi olarak sicak ve güven algisinin yüksek oldugu baglar kurmak için çalisir. Bu anlamda profesyonel hizmet anlayisini, güven veren ayricaliklari ile birlestirmeyi sirket kültürünün bir parçasi olarak öne çikarmayi çok önemser. Sektör içinde teknolojiyi sürekli takip ederek mükemmel bir altyapi ile günümüz kosullarina duyarli, rahatligin ve konforun sinirsizca hissedildigi uygulamalar üretmek, Dogus Kalip için bir standarttir.
Tasarim, Üretim, pazarlama, satis, teslim ve teslim sonrasi verilen tüm sözler profesyonel hizmet anlayisimizin bir parçasidir. Çagdas ve modern çalisma detaylari Dogus Kalip’in sektör içinde damgasini vurdugu birçok projede izlerini tasimaktadir.