DOGUS DÖKÜM MALZEMELERI A.S.

Telefon / Phone: +904442881

Adres / Address: ITOSB 9. CADDE NO.6 PK.34959 TEPEÖREN, TUZLA, ISTANBUL

Stand No: H1-A180

Product Categories:

1.1 Ham Maddeler, Isletme (Yardimci) Maddeleri
1.2 Birincil Metal Ürünler, YenitemIden Ergitilmis Ürünler
1.3 Granül, Toz, Pasta, Yün, Köpük Ürünler
1.5.1 Yüksek Basinçli Döküm Ürünleri
1.5.2 Düsük Basinçli Döküm Ürünleri
1.5.3 Kokil Döküm Ürünleri
1.5.4 Kum Döküm Ürünleri
1.5.5 Sürekli Döküm Ürünleri
2.2 Islemler ve Geri Dönüsüm
2.7 Firinlar, Ocaklar
2.11 Refrakterler ve Yalitim Malzemeleri
2.28 Endüstriyel Yaglar
5.5 Danismanlik
5.9 Arastirma

Since 1998 Dogus Döküm Malzemeleri A.S. serves turkish casting industry with before as well as after sale technological services by co-operating with the leading companies of the sector which are known worldwide and have international reputation.

Our Distributorships: Mammut-Wetro Schmelztiegelwerk Gmbh, A.Cesana S.r.l., High Temperature Systems, Tribo-Chemie GmbH, Balossi S.R.L. Unipersonale, Ferro-Term Sp. Z.O.O.

Product types: Lubrication systems, melting and holding furnaces and accessories, Graphite and SiC crucibles and accessories, degassing and slagging off machines, SiC and graphite rotor-shafts, SiC and Zr foam filters, fluxes and degassers, extrusion oils, vacuum density test devices, density kits, alloy feeding machines, flux feeding machines, mixing-dosing systems, ladle preheating systems, transportation ladles, spray gun and spare parts, lubrication nozzles, Si3Ni4 thermocouple protective tubes, BN coating materials, AlTi nozzle-stoppers, baffle plates, engineering ceramics, thermoregulators, coolers, cooling pools, mold cooling connections, SiC and SiAlON thermocouple protective sheaths, thermocouples, water and oil based release agents, paste type release agents, granule, liquid and paste piston and sleeve oils, bucket paints, non-flammable hydraulic industrial oils, automatic nozzles and manifolds, metals and master alloys, refractory materials, ladles, skimmers, tongs.

Dogus Döküm Malzemeleri A.S. 1998 yilindan beri dünya markasi olmus ve kalitesi ile kendini dünyaya kabul ettirmis firmalarla isbirligi yaparak Türk döküm sektörüne ürün saglamakta, satis öncesi ve sonrasi teknik destekleri ile hizmet etmektedir.

Distribütörlüklerimiz: Mammut-Wetro Schmelztiegelwerk Gmbh, A.Cesana S.r.l., High Temperature Systems, Tribo-Chemie GmbH, Balossi S.R.L. Unipersonale, Ferro-Term Sp. Z.O.O.

Ürün çesitleri: Yaglama sistemleri, ergitme ve bekletme ocaklari ve aksesuarlari, Grafit ve SiC döküm potalari ve aksesuarlari, gaz alma ve cüruf giderme makinalari, SiC ve grafit Rotor-Saftlar, SiC ve Zr köpük filtreler, flaks ve degazerler, ekstrüzyon yaglari, vakum yogunluk test cihazlari, yogunluk kitleri, alasim besleme makinalari, flaks besleme makinalari, karistirma-dozajlama sistemleri, pota isitma sstemleri, tasima potalari, pistole sprey tabanca ve yedek parçalari, yaglama nozülleri, Si3Ni4 termokupl koruyucu tüpler, BN kaplama malzemeleri, AlTi nozül-stoperler, dalgakiran, mühendislik seramikleri, kalip isiticilar, sogutucular, sogutma havuzlari, kalip sogutma baglantilari, SiC ve SiAlON termokupl koruyucu kiliflari, termokupllar, su ve yag bazli kalip ayirici yaglar, pasta tipi kalip ayirici yaglar, granül, sivi ve pasta piston ve kovan yaglari, kepçe boyalari, yanmaz hidrolik endüstriyel yaglar, otomatik nozül ve manifoldlar, metaller ve master alasimlar, refrakter malzemeler, kepçeler, kevgirler, masalar.