THE DEVELOPMENT CORNER GAYRIM. TAS. DIS. TIC. LTD. STI

Telefon / Phone: +905354566545

Adres / Address: ASIM KIBAR ORG.SAN.BÖLGESI ATATÜRK (OSB) MAH.4. CAD. NO:9 IZMIT/ KOCAELI

Stand No: H3-B140

Product Categories:

1 Ham Maddeler , Birincil Metal Ürünler , Yari Bitmis Ürünler
1.1 Ham Maddeler, Isletme (Yardimci) Maddeleri
1.2 Birincil Metal Ürünler, YenitemIden Ergitilmis Ürünler
1.5.5 Sürekli Döküm Ürünleri
1.5.5.3 Kütük

As United DC Aluminum, a company that began production in August 2023, we derive our strength from innovation, quality, and customer focusing. As a passionate team, our aim is to make a difference in the industry.

Quality is an integral part of our business DNA. With our state-of-the-art production line, expert team, and laboratory equipment, we strive for continuous improvement to deliver the best products and services. We maintain a commitment to high standards at every stage.

Our customer focus is at the forefront of our operations. We make efforts to understand your needs, exceed your expectations, and provide value-added solutions. By fostering collaboration, communication, and trust-based relationships, we work towards achieving long-term success.

At United DC Aluminum, we aspire to be one of the industry leader. Our goal is to offer boundary-pushing solutions by closely monitoring innovation and technological advancements. We continuously develop ourselves to provide our customers with a competitive edge.

We invite you to join the United DC Aluminum family. With our forward-looking vision, commitment to quality, and customer focus, we are here to provide you with the best service. We eagerly look forward to working together for strong collaboration and long-term achievements.

2023 Agustos ayinda üretime baslayan firmamiz United DC Alüminyum olarak, gücümüzü yenilikçilikten, kaliteden ve müsteri odakli olmaktan aliyoruz. Tutkulu bir ekip olarak bir araya gelisimizle sektörde fark yaratmayi hedefliyoruz.
Kalite, isimizin DNA’sinin bir parçasidir. Son teknoloji üretim hattimiz, uzman kadromuz ve laboratuvar cihazlarimizla sürekli gelismeyi hedefleyerek en iyi ürün ve hizmetleri sunmak için çalisiyoruz. Her asamada yüksek standartlara bagliligimizi sürdürüyoruz.
Müsteri odakliligimizi en üst seviyede tutuyoruz. Sizin ihtiyaçlarinizi anlamak, beklentilerinizi asmak ve size deger katan çözümler sunmak için çaba sarf ediyoruz. Isbirligi, iletisim ve güvene dayali saglam iliskiler kurarak uzun vadeli basarilar elde etmek için çalisiyoruz.
United DC Alüminyum olarak, sektörde öncü olmayi hedefliyoruz. Inovasyon ve teknolojik gelismeleri yakindan takip ederek sinirlari zorlayan çözümler sunmayi amaçliyoruz. Müsterilerimize rekabet avantaji saglamak için sürekli olarak kendimizi gelistiriyoruz.
Sizleri United DC Alüminyum ailesine davet ediyoruz. Ileriye dönük vizyonumuz, kalitemiz ve müsteri odakliligimizla birlikte size en iyi hizmeti sunmak için buradayiz. Güçlü isbirligi ve uzun süreli basarilar için birlikte çalismayi sabirsizlikla bekliyoruz.