SIMGE ENDÜSTRIYEL MÜH. SAN. VE TIC. LTD. STI.

Telefon / Phone: +902164890702

Adres / Address: ORTA MH., YENICAG SK., MUTLU SANAYI SIT., NO:6-A10-11 | 34956 ORHANLI TUZLA ISTANBUL TÜRKIYE

Stand No: H2-B160

Product Categories:

1 Ham Maddeler , Birincil Metal Ürünler , Yari Bitmis Ürünler
1.4 Yari Bitmis Ürünler, Ara Üretimler
1.4.1 Haddelenmis Ürünler
1.4.3 Profiller
1.4.6 Ekstrüzyon Ürünleri
1.4.7 Kalin ve Ince Kesitli Çubuklar
1.4.8 Boru
1.4.9 Tel
1.5 Döküm Ürünleri
1.5.5 Sürekli Döküm Ürünleri
2 Alüminyum Üretim Teknolojisi, Makina ve Ekipmanlari
2.23 Hurda Prosesleri, YenitemIden Kazanim, Islah Prosesleri
3.1 Alüminyum Ürünleri Için Özel Yüzey Islemleri
3.2 Yüzey Islemleri Teknolojisi ve Korozyondan Korunma Için Ekipman Malzeme, Sarf Malzemeleri ve Aksesuarlar
4 Farkli Endüstriler için Alüminyum Ürünler

Simge Endustriyel Muhendislik serves casting houses, rolling mill plant and heat treatment furnaces by the expert employees in their subject at non-ferros metal industry. Our company continues its activities in Turkiye and in many countries in the world, adds a new one to the list of references every day.

Simge Endustriyel Muhendislik carries out turnkey factory projects with its revisions and capacity increases by equipping second-hand machines with new technologies, as well as machinery production for the aluminum and copper industries by the experience gained since 1991. Our company has the title of technology company with its innovative works.

Simge Mühendislik, demir disi metal endüstri­sinde uzman kadrosu ile dökümhane, haddeha­ne, isil islem firinlari konusunda müsterilerine hizmet vermektedir. Türkiye ve dünyanin birçok ülkesinde faaliyetlerine devam eden firmamiz her geçen gün referanslar listesine bir yenisini daha katmaktadir.

1991 yilindan bugüne kadar edindigi bilgi ve tecrübe ile alüminyum ve bakir sektörlerine yönelik makine üretimlerinin yani sira ikinci el makinalara yeni teknolojiler donatarak reviz­yonlari ve kapasite artirimlari ile anahtar teslim fabrika projelerini hayata geçirmektedir. Firma­miz yaptigi yenilikçi çalismalar ile teknoloji firmasi Unvanina sahiptir.