SERBA METAL ALUMINYUM PROFIL ITH. IHR. SAN LTD. STI

Telefon / Phone: +902242111730

Adres / Address: NILÜFER ORGANIZE SANAYI BÖLGESI 102. SOKAK NO:48/1 NILÜFER BURSA

Stand No: H1-G120

Product Categories:

1.4.1 Haddelenmis Ürünler
1.4.2 Kompozit Ara Üretimler
1.4.3 Profiller
1.4.6 Ekstrüzyon Ürünleri
1.4.12 Yassi Üründen Sekillendirilmis Parçalar
1.4.13 Delikli Yassi Ürünler
1.4.14 Levha
1.4.15 Çubuk
3.1.2 Anodik Islemler
3.1.6 Toz Boya
4.1 Yapi ve Imalat
4.2 Otomotiv ve Tasima Endüstrisi
4.3 Elektrik ve Elektronik Mühendisligi
4.4 Ev Gereçleri Endüstrisi

Serba Metal Alüminyum Ltd. Sti., one of the biggest sales and marketing companies in the sector, has started its activities in 2013 as a 25-year sales and needs of the marketing experience in the industry Aluminum – Profile – Galvanized and realizing the import of production that cannot be material in any thickness in Turkey took its place among the leading companies in the sector in a short time.

Serba Metal takes its strength from its trained staff and the support of the manufacturer company, from profile production to the supply of painted materials and anodizing of the products in its own facilities in line with the needs of our customers in the desired standard and special size without limiting the amount of automotive, white goods, refrigeration industry, electrical industry and construction (insulation, coating, profile) in many sectors to our customers with high quality and fast service creates a solution partnership.

Adopting Total Quality understanding, Serba Metal Ltd. Sti., our company has ISO 9001: 2000 quality system certificate since 2015, and continues to grow with stable and correct investment strategies.

Sektörün en büyük satis ve pazarlama firmalari arsinda yer alan Serba Metal Alüminyum Ltd. Sti. 2013 yilinda faaliyetine baslamis olup 25 yillik satis ve pazarlama tecrübesiyle sektörün ihtiyaç duydugu Alüminyum – Profil – Galvaniz ve Türkiye’de üretimi mümkün olmayan her kalinliktaki malzemelerin ithalatini gerçeklestirerek kisa sürede sektörün önde gelen firmalari arasinda yerini almistir.

Serba Metal gücünü yetismis kadrosu ve üretici firma destegi ile profil üretiminden boyali malzeme tedarikine ve ürünlerin eloksallama islemine kadar kendi tesislerinde müsterilerimizin ihtiyaci dogrultusunda istenilen standart ve özel ölçülerde miktar sinirlamasi olmaksizin otomotiv, beyaz esya, sogutma sanayi, elektrik sanayi ve insaat sektöründeki (izolasyon, cephe kaplama, profil ) bir çok sektördeki müsterilerimize kaliteli ve hizli hizmet servisi ile çözüm ortakligi yaratmaktadir.

Toplam Kalite anlayisini benimseyen Serba Metal Ltd. Sti. 2015 yilindan bu yana ISO 9001:2000 kalite sistem belgesine sahip olan firmamiz istikrarli ve dogru yatirim stratejileri ile büyümesini sürdürmeye devam etmektedir..