REDARTI ELEKTRIK CIHAZLARI SANAYI VE TICARET A.S.

Telefon / Phone: +902128122898

Adres / Address: IKITELLI OSB MAHALLESI MILAS CADDESI NO: 7-11 IÇ KAPI NO:30 BASAKSEHIR / ISTANBUL

Stand No: H2-E150

Product Categories:

3.1.1 Parlatma
3.1.2 Anodik Islemler
3.1.3 Elektro Kaplama
3.1.4 Kromat Kaplama
3.1.5 Yüzey Kaplama
5.3 Mühendislik Hizmetleri
5.4 Enerji Hizmetleri

Redarti Electrical Devices produces all kinds of Rectifiers and DC power systems in line with the needs of its customers with its staff with 25 years of experience in the power electronics sector.
Since the day it was founded, it has been continuously developing its product portfolio by using the most advanced technologies and the most innovative methods in order to respond to the changing needs of the sector with its strong R&D team.
Redarti Electrical Devices aims to keep customer satisfaction at the highest level in the country and abroad with its pre-sales and after-sales service policy, which it has provided effectively.

Redarti Elektrik Cihazlari, güç elektronigi sektöründe 25 yillik tecrübeye sahip kadrosuyla müsterilerinin ihtiyaçlari dogrultusunda her türlü Redresör ve DC güç sistemlerini üretmektedir.
Kuruldugu günden bu yana güçlü Ar-Ge ekibi ile sektörde degisen ihtiyaçlara cevap verebilmek amaciyla, en ileri teknolojileri ve en yenilikçi yöntemleri kullanarak ürün portföyünü sürekli gelistirmektedir.
Redarti Elektrik Cihazlari etkin bir sekilde saglamis oldugu satis öncesi ve sonrasi hizmet politikasi ile yurt içinde ve yurt disinda müsteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayi kendisine amaç edinmektedir.