LMA MOTIF-AL DÖKÜM SAN. VE MÜM. LTD. STI.

Telefon / Phone: +902165931361

Adres / Address: KOSB TUNA CAD NO2 TUZLA ISTANBUL

Stand No: H2-E140

Product Categories:

1.3 Granül, Toz, Pasta, Yün, Köpük Ürünler
1.4.15 Çubuk
1.4.16 Külçe
1.5.1 Yüksek Basinçli Döküm Ürünleri
1.5.2 Düsük Basinçli Döküm Ürünleri
1.5.3 Kokil Döküm Ürünleri
2.1 Hafif Metaller
2.3 Alüminyum Üretimi, Ekstraksiyon Prosesleri ve Aritilmasi için Tesis, Makina, Aksesuar ve Ekipman
2.4 Hammadde Prosesleri
2.6 Ergitme, Döküm, Isil Islem ve YenitemIden Isitma Teknolojisi
2.8 Basinçli Döküm Makina ve Ekipmanlari
2.11 Refrakterler ve Yalitim Malzemeleri
2.13 Ekstrüzyon ve Tel Çekme Teknolojisi
2.28 Endüstriyel Yaglar

LMA has been making representation of various casting, steel raw material, non ferrous and machine manufacturers that are settled in Europe, Africa, South America and the US since 1987. Additionally, we are carrying out our works for practical solutions to plenty of foundries with our laboratory.

All kinds of casting auxiliary materials, Cold-Box and Hot-Box-binders, No bake-resins and Coatings, Release agents and additives, refractories, recarburizers, inoculation materials, ceramic foam filters, ceramic pressed filters, nozzles and stoppers, ceramic sprues, master alloys, die cast release agents and lubricants, tablets, casting and alloying additives, ceramic crucibles, plunger granules, blasting and consumables, degassing and slagging-off systems, thermocouple protection sheets, heating elements, pure metals, furnace lining and insulation materials that are ready for shipment in our warehouse, are sold.

LMA has started its activities with the principle of trading that is based on customer satisfaction and ensuring the highest quality product which customers want, by using the developing technology.

LMA 1987 yilindan itibaren, Avrupa’ da, Afrika’ da, Güney Amerika’ da ve ABD’ de yerlesik birçok döküm, çelik, demirdisi hammadde ve makine üreticisinin temsilciligini yapmaktadir. Ilaveten, modern laboratuvarimizda döküm fabrikalarina pratikte çözüme yönelik çalismalarimizi yürütmekteyiz.

Firmamizda stokta bulunan, Soguk-Kutu ve Sicak Kutu-baglayicilari, No bake-reçineleri ve alkol ve su bazli maça ve kalip boyalari, kalip ayiricilari ve additifler, ocak ve pota refrakterleri, yüksek basinçli döküm makineleri için kalip ayiricilar ve yaglayicilar, seramik kepçeler, döküm kumlari (kromit ve boksit kumlari), döküm potalari, tabletler, döküm katki malzemeleri, saf metaller, termokupl koruyucu kiliflar, master alasimlar, isitici rezistanslar, gaz alma ve cüruf giderme sistemleri, kumlama ve sarf malzemeleri, alüminyum ve bakir dökümhaneleri için astarlar, izolasyon malzemeleri, karbon vericiler, sferolastiricilar, asi malzemeleri, seramik köpük filtreler, seramik pres filtreler, nozül ve stoperlerin satisi yapilmaktadir.

LMA gelisen teknolojiyi kullanarak, müsterilerinin istedigi ürünü en üst kalitede temin etmek ve müsteri memnuniyetini temel alan ticaret prensibi ile yola çikmistir.