YAMER ENDÜSTRIYEL ÜRÜNLER TIC.LTD.STI.

Telefon / Phone: +902323420693

Adres / Address: KARACAOGLAN MAH. 6172 SOKAK NO: 8B ISIKKENT BORNOVA, IZMIR

Stand No: H2-E160

Product Categories:

1 Ham Maddeler , Birincil Metal Ürünler , Yari Bitmis Ürünler
2.11 Refrakterler ve Yalitim Malzemeleri
2.22 Kalite Kontrol ve Test

Yamer Endüstriyel Ürünler San. Ve Tic. Ltd. Sti Mayis 2012 tarihinde kurulmustur. Amacimiz hem yurt içindeki hemde yurt disindaki müsterilerimize uygun fiyatla kaliteyi birlestirerek malzeme tedarik etmektir. Firmamizin satis programi Kalite Kontrol cihazlari ve Dökümhane malzemelerinden olusmaktadir. Kalite Kontrol bölümündeki ürünlerimiz her biri kendi alaninda güçlü üreticiler tarafindan Yamer markasi ile üretilmis yeni ve teknolojik ürünlerden olusmaktadir. 2019 yili Eylül itibari ile Yamer markali ürün çesidimiz 1300 kalemi asmistir.
Satisa basladigimiz ilk günden beri özellikle Yamer markali ürünler için vermis oldugumuz Türkak Akrediteli ücretsiz kalibrasyon sertifikasi sektörde yeni bir trend baslatmis ve tüm müsteriler tarafindan takdirle karsilanmistir. Sektöre yaptigimiz bu öncülük sayesinde tüm kullanicilarin ayni hizmeti bütün firmalardan talep etmesi sonucu diger firmalarinda bu tip hizmetler vermesine sebep oldugumuz için Yamer olarak bu konunun hakli gururunu yasiyoruz.
Firmamiz Yamer markasinin disinda kendisini tüm dünyada ispat etmis Sylvac, Smartvision, Teclock, Phynix, KB Prüftechnik, Tschorn, Status Pro vb. birçok markanin Türkiye temsilciligini, Ferter, Accretech, Metkon gibi firmalarinda bayiligini yapmaktadir.