KGD GRAFIT METAL VE END. MALZ. SAN. TIC. LTD. STI.

Telefon / Phone: +902163788711

Adres / Address: TEPEÖREN MH. ESKI ANKARA ASFALTI CD. TGM SANAYI SIT. NO:204/7 TUZLA ISTANBUL

Stand No: H2-E145

Product Categories:

1 Ham Maddeler , Birincil Metal Ürünler , Yari Bitmis Ürünler
1.1 Ham Maddeler, Isletme (Yardimci) Maddeleri
1.2 Birincil Metal Ürünler, YenitemIden Ergitilmis Ürünler
1.3 Granül, Toz, Pasta, Yün, Köpük Ürünler
1.7 Toz Metalurjisi
2 Alüminyum Üretim Teknolojisi, Makina ve Ekipmanlari
2.1 Hafif Metaller
2.6 Ergitme, Döküm, Isil Islem ve YenitemIden Isitma Teknolojisi
2.7 Firinlar, Ocaklar
2.8 Basinçli Döküm Makina ve Ekipmanlari
2.10 Sürekli Döküm Makina ve Ekipmanlari
2.11 Refrakterler ve Yalitim Malzemeleri
2.14 Dövme ve Ekstrüzyon Kaliplari

KGD, which started its activities with sales of graphite, has become a global company that can supply all the necessary materials for foundries and extrusion facilities of aluminum manufacturers with given international distrubitorships and with its production plant. Our company is taking firm steps towards becoming the right and reliable supplier by also including projects production. With a strong and experienced management team, educated and expert staff, KGD is one the best well-known companies in
domestic and international markets. We add value to Turkish economy with our sales in Europe, Turkish Republics, Middle East and North Africa regions.

Grafit satisi ile faaliyetlerine baslayan KGD, günümüzde aldigi temsilcilikler ve imalat parkuru ile alüminyum üreticilerinin dökümhane ve ekstrüzyon tesisleri için gerekli tüm yardimci malzemeleri tedarik edebilecek global bir firma haline gelmistir. Proje üretimini de bünyesine katan firmamiz, dogru ve güvenilir tedarikçi olma yolunda emin adimlar ile ilerlemektedir. Güçlü ve tecrübeli yönetimi, egitimli ve uzman kadrosuyla sadece iç pazarda degil, uluslararasi alanda da taninmakta ve hizmet vermektedir. Avrupa, Ortadogu, Kuzey Afrika ve Türk Cumhuriyetlerine yaptigi satislar ve projeler ile ülke ekonomisine arti deger katmaktadir.