KBE MÜHENDISLIK SAN. TIC. LTD. STI

Telefon / Phone: +902244431049

Adres / Address: NOSAB N.113. SOK. NO: 5 NILÜFER, BURSA

Stand No: H2-A110

Product Categories:

2 Alüminyum Üretim Teknolojisi, Makina ve Ekipmanlari
2.16 Testere veya Makasla Kesme
2.17 Talasli Imalat
2.18 Metal Konstrüksiyon Islemleri
2.22 Kalite Kontrol ve Test
5 Servis ve Danismanlik Hizmetleri, Dernekler ve Yayinlar
5.1 Yazilim, End 4.0
5.3 Mühendislik Hizmetleri

KBE Muhendislik is an engineering company founded in 2005 and specialized in Knowledge Based Engineering applications. KBE Muhendislik provides custom mechanical and software development solutions to the companies in different sectors. KBE Muhendislik serves in a wide variety of markets including automotive, aerospace,aluminium, energy and industrial equipment. KBE Muhendislik has been working for optical measurement systems for ten years.

KBE Mühendislik San. Tic. Ltd. Sti. 2005 yilinda Bilgi Temelli Mühendislik uygulamalari ile çözümler gelistirmek amaci ile kurulmustur. Kurulusundan bugüne, çesitli sektörlerdeki müsterilerine, özel amaçli mekanik tasarim ve imalat, özel amaçli yazilim gelistirme projeleri ile hizmet vermektedir.
KBE Mühendislik Otomotiv, Havacilik, Endüstriyel Ekipman, Aluminyum ve Enerji gibi farkli sektörlerde bulunan müsterilerine özellestirilmis çözümler sunmaktadir.
Yaklasik 10 yildir görüntü isleme ve optik ölçüm sistemleri konusunda Ar-Ge çalismalari yapmakta olan KBE Mühendislik NEXUS markasi ile Optik Ölçüm Makinasi, PROSÜREÇ Markasi ile süreç analizi yazilimi, BOMEX Markasi ile de malzeme listesi yönetim yazilimi gelistirmistir.