CEOTHERM END. FIRIN. IMAL. SAN. TIC. LTD. STI.

Telefon / Phone: +902626581164

Adres / Address: MARMARA GERI DÖNÜSÜMCÜLER SAN. SIT. AYÇIÇEK SK. NO: 36, ÇAYIROVA, KOCAELI

Stand No: H2-D160

Product Categories:

2 Alüminyum Üretim Teknolojisi, Makina ve Ekipmanlari
2.2 Islemler ve Geri Dönüsüm
2.3 Alüminyum Üretimi, Ekstraksiyon Prosesleri ve Aritilmasi için Tesis, Makina, Aksesuar ve Ekipman
2.6 Ergitme, Döküm, Isil Islem ve YenitemIden Isitma Teknolojisi
2.7 Firinlar, Ocaklar
2.9 Kokil Döküm Makina ve Ekipmanlari
2.10 Sürekli Döküm Makina ve Ekipmanlari
2.11 Refrakterler ve Yalitim Malzemeleri
2.12 Hadde Teknolojisi
2.13 Ekstrüzyon ve Tel Çekme Teknolojisi
2.16 Testere veya Makasla Kesme
2.18 Metal Konstrüksiyon Islemleri
2.21.3 Kaliplarin Isil, Yüzel Islemleri
2.23 Hurda Prosesleri, YenitemIden Kazanim, Islah Prosesleri
2.26 Mekanik Elleçleme
5.3 Mühendislik Hizmetleri

Ceotherm manufactures industrial furnaces and auxiliary equipment for large industries;Aluminum industry, aluminum cast houses, billet homogenization plants, and stacking systems.Furnaces for Iron& steel industries, as well as industrial automation and industrial furnaces reconditioning/refurbishment works.Furnaces for the aluminum extrusion, aluminum melting, and recycling plants, and aluminum forming industries.Ceotherm also manufactures of heat treatment furnaces for ferrous and non-ferrous metals with industrial standards.
Design, manufacturing, and implementation are carried out by Ceotherm engineers and technicians with up-to-date technology and knowledge according to customer needs. Ceotherm uses environmentally friendly new generation combustion systems to increase energy efficiency and achieve low carbon emissions.

Ceotherm, alüminyum ve demir-çelik dökümhanelerine endüstriyel firinlar ve yardimci ekipmanlar üretmekte olup ayrica endüstriyel otomasyon ve makina revizyonu isleri yapmaktadir. Ceotherm alüminyum ekstrüzyon, alüminyum ergitme & geri dönüsüm ve alüminyuma sekil verme endüstrileri için de firinlar üretmektedir. Ceotherm ayrica demir ve demir disi metaller içinde isil islem firinlari üretmektedir.

Güncel teknoloji ve bilgi birikimleri ile müsteri ihtiyaçlarina göre tasarim, imalat, ve uygulama Ceotherm mühendis ve teknisyenleri tarafindan yapilmaktadir. Ceotherm enerji verimliligini arttirmak ve düsük egzoz emisyon degerine ulasarak dogaya zarar vermemek için yeni nesil yakici sistemleri kullanmaktadir.