BOZTAS ALÜMINYUM FOLYO SAN. TIC. LTD. STI.

Telefon / Phone: +902125018010

Adres / Address: MALTEPE MAH.GÜMÜSSUYU CAD.KARACABEY SOK.OSMANOGLU IS MERKEZI NO:15K ZEYTINBURNU, ISTANBUL

Stand No: H1-G110

Product Categories:

1.4 Yari Bitmis Ürünler, Ara Üretimler
1.4.1 Haddelenmis Ürünler
1.4.12 Yassi Üründen Sekillendirilmis Parçalar
1.4.14 Levha
2.1 Hafif Metaller
3.1.1 Parlatma
4.1 Yapi ve Imalat
4.2 Otomotiv ve Tasima Endüstrisi
4.3 Elektrik ve Elektronik Mühendisligi
4.4 Ev Gereçleri Endüstrisi
4.8 Diger Malzemeler

2017 yilinda, “Alüminyum Profil-Dis Cephe” üretiminden, “Alüminyum Folyo-Rulo-Levha” üretimine yatirim yapan paydaslarimiz; bu amaç için 2017 Subat ayinda, BOZTAS ALÜMINYUM LTD STI’ni kurmus ve sektörde marka degeri olan, Abacilar Alüminyum A.S’nin, Zeytinburnu üretim tesisini bünyesine katmistir.

Rulo-folyo üretiminde 30 yillik tecrübeli üretim kadrosu ve marka degeri, BOZTAS ALÜMINYUM LTD. STI. için strateji ve üretim plani zemini olusturmustur. Tecrübe edilmis, müsteriye özel proses kayitlari ile kisa bir sürede imalata baslanarak, piyasa ihtiyaçlari ivedilikle karsilanmaya baslanmistir. AR-GE ve inovasyon öncelikli yönetim anlayisimiz, sürekli gelisim ve degisimi ile sirket için geleneksel bir olguya dönüsmüstür. Bu olguyu, müsterilerimiz ve çözüm ortaklarimiz ile paylasarak üretim süresi ve maliyeti alaninda yatirimlara evirilmesinde rol oynamistir.

Sektörel hareketliligi küresel boyutta takip eden sirketimiz, çalismakta oldugu müsterileri için “kalite-maliyet-zaman” odakli üretime devam ettigi gibi, yeni müsterileri için de sürekli gelisimi ve müsteri ihtiyaçlarini belirlemeyi sürdürmektedir. Seçenekli piyasaya saygi duyan sirketimiz, sizler için bir alternatif olarak sürekli ve siki çalismaya devam edecektir.