BÖHLER TÜRKIYE

Telefon / Phone: +902626588887

Adres / Address: VOESTALPINE HIGH PERFORMANCE METAL A.S. TOSB 4. CADDE NO:7 41420 SEKERPINAR- ÇAYIROVA, KOCAELI-TÜRKIYE

Stand No: H2-B163

Product Categories:

1.1 Ham Maddeler, Isletme (Yardimci) Maddeleri
1.4.6 Ekstrüzyon Ürünleri
1.4.10 Kalipta veya Serbest Dövülmüs Ürünler
1.5.1 Yüksek Basinçli Döküm Ürünleri
1.7 Toz Metalurjisi
2.14 Dövme ve Ekstrüzyon Kaliplari
2.21.1 Kalip Çelikleri, Malzemeleri
2.21.3 Kaliplarin Isil, Yüzel Islemleri
3.1.1 Parlatma
3.1.5 Yüzey Kaplama
3.1.7 PVD, Teflon, Seramik Kaplamalar
5.3 Mühendislik Hizmetleri
5.5 Danismanlik
5.8 Egitim

BÖHLER is one of the world’s leading providers of tool steels, high-speed steels, and specialty materials. We have always pushed developments forward and set benchmarks in metallurgy. The best evidence of this is our range of over 200 types of steels.

BÖHLER steels are used in the most diverse applications. As dimensionally stable tools for producing goods, as cold-work steels for punching, bending, and cutting, as hot-work steels for pressure die casting, or as highly stressed specialty steels in aircraft, in turbines for energy production, in medical technology, or in offshore oil production.

New technologies, time after time, to achieve maximum performance. To ensure decisive competitive advantage through innovation. This is how we support our customers. And to add to all this, a solid international sales and service network that ensures that our smart materials and services are available around the world.

BÖHLER takim çelikleri, yüksek hiz çelikleri ve özel malzemeler alaninda dünyanin önde gelen tedarikçilerinden biridir. Böhler gelismeleri her zaman ileriye tasiyan ve metalürjide ölçütler belirleyen bir sirkettir. Bunun en iyi kaniti 200’den fazla çelik çesidinden olusan ürün yelpazemizdir.

BÖHLER çelikleri çok çesitli uygulamalarda kullanilmaktadir. Örnegin; delme, bükme ve kesme için soguk is çelikleri, basinçli döküm için sicak is çelikleri veya uçaklarda, enerji üretimi için türbinlerde, tip teknolojisinde veya açik deniz petrol üretiminde yüksek gerilime dayanikli özel çelikler olarak ölçü kararliligi ve genis ölçü skalasi sunmaktadir.

Müsterilerimize maksimum performans elde etmek için her seferinde yeni teknolojiler gelistirerek ve müsterilerimizi inovasyon yolu ile belirleyici rekabet avantaji saglayarak destekliyoruz. Ve tüm bunlara ek olarak, mühendislik malzemelerimizin ve hizmetlerimizin dünyanin her yerinde ulasilabilir olmasini saglayan saglam bir uluslararasi satis ve servis agi sunuyoruz.