AYHAN TAKIM ÇELIK A.S.

Telefon / Phone: +902125491355

Adres / Address: IKITELLI OSB MAH. 25. CAD. KAGITHANE SÜNNET SIT. NO: 10A BASAKSEHIR / ISTANBUL

Stand No: H2-C120

Product Categories:

1.4.10 Kalipta veya Serbest Dövülmüs Ürünler
2.14 Dövme ve Ekstrüzyon Kaliplari
2.21.1 Kalip Çelikleri, Malzemeleri

Ayhan Takim Celik A. S. has a large stock volumes and high material quality. At the same time we directly import from tool steel producer and serving Turkish industry. We have a highly experienced, knowledge, experienced technical staff, powerful machine park together with them we’re watching closely technological advancements. After the import phase, we do quality control of the material again. The name of the quality of controls are chemical analysis, hardness control and ultrasonic crack control. Quality control procedures are carried out by our certified staff. Our motto is “Strong Staff, Quick Service” and Our goal is to meet the short period of customer requests. We are Italian steelmaker Lucchini RS distributor in TURKEY and many different Lucchini RS product in our stock. The main conventional hot work steels; Beylos® 2343, Beylos® 2344, Beylos® 2714 and produced by ESR method materials; Eskylos® 2343, Eskylos® 2344 and Eskylos® 2367.
At the same time, we have ready stock for private produced on the aluminum extrusion sector pre-hardened Beylos® 2343. When our customers come to us with a special request (special material, size, length, chemical composition) Lucchini RS is capable of it.
We rely on our industry and our industry. That’s why, we are continuing to make new investments

Ayhan Takim Çelik A. S. güçlü stogu, yüksek malzeme kalitesi ve direkt olarak üreticilerden yapilan ithalatiyla, Türk sanayicisine hizmet vermektedir. Sahip oldugu tecrübe, bilgi birikimi, kalifiye teknik kadrosu ve güçlü makine parkurunun yani sira teknolojik gelismeleri yakindan takip etmekte, sektör ihtiyaçlarina hizli yanit vermektedir. Stoguna giren bütün malzemelere kimyasal analiz, sertlik kontrolü ve UT2 sertifikasina sahip personeli tarafindan ultrasonik muayene yapmaktadir. “Güçlü kadro, hizli hizmet” sloganiyla hareket ederek, müsterilerinin ihtiyaçlarini en kisa sürede karsilamaktadir. Distribütörü oldugumuz Italyan Lucchini RS firmasinin ürettigi Beylos® 2343, Beylos® 2344, Beylos® 2714 gibi konvansiyonel sicak is çeliklerinin yani sira uzun kullanim ömrü ve termal soklara daha dayanikli olan Eskylos® 2343, Eskylos® 2344 ve Eskylos® 2367 malzemelerini sürekli olarak stoklarinda bulundurmaktadir.
Ayni zamanda alüminyum ekstrüzyon sektörüne yönelik özel olarak üretilmis, ön sertlestirilmis olarak teslim edilen büyük çaplarda Beylos® 2343 malzemesi de stoklarinda bulundurmakta ve özel uygulamalara yönelik malzemeleri müsterilerinin istegi dogrultusunda ürettirebilmektedir.
Sanayimize, sanayicimize ve sektörümüze duydugu güvenle yeni yatirimlarini sürekli olarak hayata geçiren firmamiz, müsterilerine daha hizli hizmet verebilmek için yeni yerine tasinmistir. Ayhan Takim Çelik A.S. sektörde her zaman öncü ve yenilikçi firma olmaya devam edecektir.