ARC DÖKÜM A.S

Telefon / Phone: +902625027384

Adres / Address: GEBZE DILOVASI OSB MAH. D-4015 SOK.NO:3 GEBZE-KOCAELI

Stand No: H3-E105

Product Categories:

1 Ham Maddeler , Birincil Metal Ürünler , Yari Bitmis Ürünler
1.4 Yari Bitmis Ürünler, Ara Üretimler
1.4.16 Külçe

in 2010, Tuzla Leather Organ. S. A. Tu. ARK Dökümü, which started to show reality in the region, moved to its new factory in Gebze Dilovasi region in 2020 in order to provide better service to its customers. with 3500 m2 indoor area and 3500 m2 outdoor area, 1500 tons of T Bar, alloy aluminum ingot and deoxidant production per month with new technology rotary type and echo type tiltable furnaces are continuing to be produced on a total area of 7000 m2.

ARC Casting, which seems to be suitable for reality in the area of the upper ground mine, is completed as a return and does not enter into production according to the order of production, all types of aluminum materials are separated, melted down again according to their evaluable operability and taken for return in the form of ingots. ARC Döküm, which has not given awards from the principle of quality and service since its establishment, has signed important racing projects that provide great contributions to the national economy and prove its own in the domestic and international Sunday. ARC Döküm offers the technical quality and security needed in the sector by continuing its growth with stable and confident steps with a customer satisfaction-oriented production and quality approach. Reflecting its long-standing professional experience and expert engineering staff in its field, the quality of the cultures it produces and creating flexible production opportunities, it puts it in the middle with fast delivery efficiency proje

2010 yilinda Tuzla Deri Org. Sa. Bölgesinde faaliyet göstermeye baslayan ARC Döküm, müsterilerine daha iyi hizmet vermek adina 2020 yilinda Gebze Dilovasi bölgesindeki yeni fabrikasina tasinmistir. 3500 m2 kapali alan ve 3500 m2 açik alanla toplam 7000m2 alanda; yeni teknoloji döner tipi ve reverber tipi devrilebilir firinlari ile aylik 1500 ton T Bar, alasimli alüminyum külçe ve deoksidant üretimi yapmaya devam etmektedir.

Yer üstü madenciligi alaninda faaliyet gösteren ARC Döküm, döngü olarak ömrünü bitirmis ve imalat sirasinda imalata giremeyen, ayrilmis her türlü alüminyum malzemeyi, degerlendirilebilir islevselliklerine göre tekrar eriterek külçe biçiminde döngü içine alinmasi islemini gerçeklestirmektedir. Kurulusundan bu yana kalite ve hizmet ilkesinden ödün vermeyen ARC Döküm, yurtiçi ve yurtdisi pazarinda kendini kanitlamistir ve ülke ekonomisine büyük katkilar saglayan önemli ihracat projelerine imza atmistir. ARC Döküm müsteri memnuniyeti odakli üretim ve kalite anlayisi ile istikrarli ve emin adimlarla büyümesini sürdürerek; sektörde ihtiyaç duyulan teknik kalite ve güvenilirligi sunmaktadir. Uzun yillara dayanan mesleki birikiminin ve alaninda uzman mühendis kadrosunun yansimasini, ürettigi külçelerin kalitesiyle ve esnek üretim imkânlari yaratarak hizli teslim ettigi projeleriyle ortaya koymaktadir. sektöründe ayricalikli bir yer edinen ARC Döküm, ürün kalitesi ve güvenilir tedarikçi kimligi ile her geçen gün müsteri portföyünü ve ürün gamini katlamaktadir.