AKYÜZLER ALÜMINYUM A.S.

Telefon / Phone: +903246764707

Adres / Address: NACARLI OSB MAHALLESI, CUMHURIYET BULVARI, NO:18 AKDENIZ, MERSIN

Stand No: H3-E110

Product Categories:

1 Ham Maddeler , Birincil Metal Ürünler , Yari Bitmis Ürünler
1.4.3 Profiller
1.4.5 Pul ve Diskler
1.4.6 Ekstrüzyon Ürünleri
1.4.7 Kalin ve Ince Kesitli Çubuklar
1.4.8 Boru
1.4.14 Levha
1.4.15 Çubuk
1.5.5.1 Levha
1.5.5.2 Çubuk
1.8 Digerleri
2.3 Alüminyum Üretimi, Ekstraksiyon Prosesleri ve Aritilmasi için Tesis, Makina, Aksesuar ve Ekipman
2.7 Firinlar, Ocaklar
2.21.2 Kalip Tasarimi, Islenmesi
3.1.6 Toz Boya

Adopting the principles of pioneering, honesty and customer satisfaction, Akyüzler Aluminum has always aimed to be the leader of its sector. Continuing production since 1993, export activities in 2010 and taking an important step towards becoming Turkey’s leading company in the Aluminum Extrusion sector.

With nearly 20 years of production experience, it has the courage and competence to produce difficult profiles that many companies cannot produce. It is one of the most experienced companys in Turkey in this field by exporting approximately 70% of its extrusion production to domestic and 30% to world markets.

Akyuzler Aluminum, operating in Mersin Tarsus Organized Industrial Zone, sets an example with its understanding of institutionalism and transparency towards business partners, customers and employees in the sector. Akyüzler Aluminum, which is a fully integrated facility from foundry to mechanical processing department and static paint shop, has adopted all kinds of enclosures in aluminum extrusion of components.

Öncülük, dürüstlük, ve müsteri memnuniyeti ilkelerini prensip edinen Akyüzler Alüminyum, bulundugu her sektörde her zaman lider konumunda olmayi hedeflemistir. 1993 yilindan beri süregelen üretimi, 2010 yilinda basladigi ihracat faaliyetleri ve Alüminyum Ekstrüzyon sektöründe Türkiye’nin öncü firmasi olma yolunda önemli bir adim atmistir.

Yaklasik 20 senelik üretim tecrübesi ile birçok firmanin üretemedigi zor profilleri üretme cesareti ve yeterliligine sahiptir. Ekstrüzyon üretiminin yaklasik %70’ini yurtiçi, %30luk kismini da dünya pazarlarina ihraç ederek, bu alanda Türkiye’nin en tecrübeli firmalarindan biridir.

Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Akyüzler Alüminyum, sektöründeki kurumsallik ve is ortaklari, müsterileri ve çalisanlarina karsi seffaflik anlayisiyla örnek teskil etmektedir. Dökümhanesinden, mekanik islem bölümüne ve statik boyahanesine kadar tam bir entegre tesis olan Akyüzler Alüminyum, müsterilerinin alüminyum ekstrüzyon konusundaki her türlü ihtiyacini karsilamayi kendine ilke edinmistir.